Przekaż 1,5% podatku

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak możesz wesprzeć rozwój kultury i sztuki współczesnej, nie wydając przy tym ani grosza więcej niż musisz?
Jeżeli jeszcze tego nie wiedziałeś, masz niepowtarzalną szansę zrobić to dzięki możliwości przekazania 1,5% swojego podatku na Organizacje Pożytku Publicznego (OPP).
Ta drobna, a zarazem ważna, decyzja pozwoli Ci mieć bezpośredni wpływ na promowanie młodych talentów artystycznych oraz na edukację dzieci i młodzieży w zakresie sztuki współczesnej.

1,5% podatku na rzecz kultury i sztuki

Jednym z takich miejsc, które aktywnie działa na rzecz kultury i sztuki, jest Fundacja Claude Cluzel. Zaangażowanie i działalność fundacji sprawiły, że stała się ona wyjątkowym miejscem na mapie Polski, a szczególnie miasta Wrocławia. Fundacja ta nieustannie pracuje na rzecz promowania kulturowego dziedzictwa i sztuki współczesnej. Założona z głębokiej miłości do sztuki i niesłabnącej pasji jej mecenasów, Fundacja Claude Cluzel jest żywym hołdem dla jej inspiratora, Claude’a Eugène’a Cluzel. Działalność fundacji opiera się na wsparciu młodych artystów, organizacji edukacyjnych i promocji sztuki współczesnej. W ten sposób fundacja wnosi istotny wkład w rozwój kulturowy naszego społeczeństwa.

Przekazując 1,5% swojego podatku na rzecz Fundacji Claude Cluzel, wspierasz nie tylko rozwój artystyczny młodych talentów, ale również budowanie mostów międzykulturowych, co jest szczególnie cenne w dzisiejszych, niepewnych czasach. Fundacja prowadzi szeroko zakrojoną działalność, która obejmuje organizację wystaw, wspieranie edukacji artystycznej młodzieży oraz współpracę z Ambasadą Francji i innymi instytucjami. Jednakże, aby móc to wszystko realizować, fundacja potrzebuje stałego wsparcia finansowego. Twoja decyzja o przekazaniu 1,5% swojego podatku na rzecz Fundacji Claude Cluzel może realnie przyczynić się do realizacji tych szlachetnych celów.

Fundacja Claude Cluzel: Misja i cele

Każdy, kto zna i kocha sztukę, rozumie jej niezastąpioną wartość dla rozwoju społeczeństwa. Organizacje, takie jak Fundacja Claude Cluzel, pełnią kluczową rolę w kształtowaniu świadomości kulturalnej i artystycznej. Przekazując 1,5% swojego podatku, masz szansę być częścią tej wspaniałej misji i bezpośrednio wpływać na przyszłość sztuki i edukacji w Polsce. Nie przegap tej unikalnej okazji, by przekazać 1,5% swojego podatku na rzecz Fundacji Claude Cluzel. Twoje wsparcie jest nieocenione i pozwoli fundacji kontynuować swoje działania, inspirowane miłością do sztuki i dziedzictwa kulturalnego. Pamiętaj, że razem możemy więcej – wspierajmy rozwój sztuki współczesnej i edukację młodego pokolenia.

Przekaż 1,5% swojego podatku na rzecz Fundacji Claude Cluzel i bądź częścią zmiany na lepsze w świecie sztuki i kultury. Twoja decyzja ma wielkie znaczenie. Pamiętaj, że nawet najmniejsze wsparcie ma ogromne znaczenie dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie sztuki. Fundacja Claude Cluzel, z miłości do sztuki współczesnej i głębokiego zaangażowania w promocję młodych talentów, stała się symbolem kulturalnej przemiany i artystycznego rozwoju. Dzięki swojej działalności, inspirowanej niezwykłą historią miłości i pasji do sztuki Claude’a Eugène’a Cluzel oraz jego żony, Grażyny Cluzel, Fundacja nieustannie otwiera nowe horyzonty dla młodych artystów oraz miłośników sztuki.

Zachęcamy do wsparcia Fundacji Claude Cluzel poprzez przekazanie 1,5% procenta podatku. Takie wsparcie jest nie tylko wyrazem solidarności z misją Fundacji, ale również inwestycją w przyszłość sztuki współczesnej w Polsce. Dzięki Twojemu 1,5% podatku, Fundacja może kontynuować i rozwijać swoje projekty, takie jak organizowanie wystaw, wspieranie edukacji artystycznej młodzieży oraz promowanie międzynarodowej wymiany kulturowej.

1,5%  podatku Twoje wsparcie ma znaczenie

Przekazanie 1,5% podatku na rzecz Fundacji Claude Cluzel to nie tylko wsparcie finansowe. To także wkład w budowanie mostów między kulturami, promowanie dialogu oraz wzajemne zrozumienie przez sztukę. OPP, fundacje i stowarzyszenia jak Fundacja Claude Cluzel, odgrywają kluczową rolę w społeczeństwie, łącząc ludzi o podobnych wartościach i aspiracjach. Włącz się w tę wyjątkową inicjatywę i przekaż 1,5% podatku na rzecz Fundacji Claude Cluzel. Pokaż, że sztuka współczesna ma dla Ciebie znaczenie, i dołącz do grona osób, które wspierają rozwój kulturalny i artystyczny. Twoje wsparcie pozwoli na realizację nowych projektów i będzie świadectwem tego, jak wielką zmianę można wprowadzić, dzieląc się nawet niewielką częścią swojego podatku.

Niech przekazanie 1,5% podatku stanie się Twoim osobistym wkładem w rozwój sztuki i kultury. Fundacja Claude Cluzel oraz wspierani przez nią młodzi artyści będą wdzięczni za każdą formę pomocy. Pamiętaj, że razem możemy więcej, a Twoje wsparcie ma realny wpływ na przyszłość sztuki współczesnej. Przekaż 1,5% podatku i bądź częścią tej wyjątkowej misji.